Våra medarbetare

Jimmy_edited.jpg
Jimmy Lindbom

jimmy.lindbom@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 20

Siluett.png
Börjar i november
 

n.n@ecokonsult.se

Tel: 0708-xx xx xx

Patrik.jpg
Patrik Springer
Micke.PNG
Mikael Olofsson
Jocke.jpg
Joakim Lundström
Ioannis_svartvit.jpg
Ioannis Kassianidis
tatiana_september2019_2.jpg
Tatiana Bibikova
Ansvarig Lightlink
Lisa.jpg
Lisa Töpel
Föräldraledig
 

lisa.topel@ecokonsult.se

Tel: 0708-52 64 28

Mia.jpg
Maria Hildeby

maria.hildeby@ecokonsult.se 
Tel: 0708-52 64 21

IMG_9962_svartvit_edited.jpg
Jan Strömberg
VD

jan.stromberg@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 23

IMG_9914_svartvit.jpg
Caitlin Petras

caitlin.petras@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 39

IMG_9844_svartvit.jpg
Ola Burlin

ola.burlin@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 26

Susanne.jpg
Susanne Strömberg
 
James.jpg
James Byrgren

james.byrgren@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 25

IMG_9951_svartvit.jpg
Max Bladström

max.bladstrom@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 37

IMG_9828_svartvit.jpg
Niklas Kläboe

niklas.klaboe@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 33

anders2_mindre.jpg
Anders Johansson
Martin_edited.jpg
Martin Lantz
 

martin.lantz@ecokonsult.se

Tel: 0708-52 03 51

PD4.jpg
Patrick Daniels
Ansvarig Netlink
IMG_9904_svartvit.jpg
Tobias Larsson

tobias.larsson@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 31

Tobias.jpg
Tobias Wigh
Ansvarig Systemlink

tobias.wigh@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 32

IMG_9869_svartvit.jpg
Fredrik Schlau
IT-ansvarig

fredrik.schlau@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 24

IMG_9953_svartvit.jpg
Björn Sundell
Ansvarig Powerlink

bjorn.sundell@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 36

Hampus.jpg
Hampus Walin
 

hampus.walin@ecokonsult.se
Tel: 0708-52 64 29

Affe.jpg
Alf Hagström

alf.hagstrom@ecokonsult.se
Tel: 0706-24 60 78

Styrelse

Gunnar Holmen - Styrelseordförande

Invald som ledamot 2018 och tillträdde som styrelseordförande 2020.

 

Civilingenjör Elektro från KTH. Drygt trettio års erfarenhet från teknik- och konsultbranschen med fokus på försäljning och affärsutveckling.

 

Tidigare styrelseordförande på Stockholms Tekniska Institut (STI) och BILDA Personalmäklarna.

Susanne Strömberg

Styrelse.png

Jan Strömberg - VD